ŽENY SOBĚ | REDAKCE GLANC

Zajíždí vám milování do vyjetých kolejí a nebezpečně se v nich uvelebujete? Přizvete si do postele (a nejen do ní) třetího. Tím nemyslíme milence nebo milenku, ale erotickou hračku.

Přiznávám, že se v sexhopech cítím nepatřičně. Jana a Lucie to měly podobně: “Nelíbilo se nám nakupovat v obchodech koncipovaných pro muže. Jejich podání sexuality je často zbytečně drsné a nevkusné.” Rozhodly se proto založit si vlastní obchod a nazvaly ho jednoduše Sexshop pro ženy (www.sexshopprozeny.cz).

Už se ženy při nákupu v sexshopech emancipovaly, nebo se pořád stydí?

Ženy přijaly nákup erotických pomůcek jako běžnou součást života a už nečekají na muže, až jim ukáže, co a jak by měly mít rády. Časteji si hledají a dopřávají slasti samy.

Vaše webovky jsou jednoduché a vkusné. Je to součást strategie?

Ano, zakládáme si na image decentního obchodu, kde k ženě přistupujeme s úctou. Zboží se snažíme samy testovat a pak přinášíme recenze. Ctíme soukromí zákaznic, takže vše zasíláme v diskrétním balení – opravdu se nemusíte bát, že vám na poštu přijde balíček s označením „sexshop“ a podobně.

O jaké produkty je největší zájem?

Většinou o výrobky, které jsou zrovna medializované a mají záruku kvality, ocenění a podobně – například vibrátor We vibe, který slouží jako pomůcka pro páry, nebo vibrátor Delight, který získal ocenění za design. Stálicemi mezi vibrátory jsou ty prověřené zkušenostmi, například Elise od švédské firmy Lelo.

Mají erotické pomůcky i své trendy?

Trendem je kvalita, design a také technické vymoženosti. Už dávno nemají ženy v šuplíku napodobeninu mužského penisu. Momentálně se hodně objevují vylepšené verze oblíbených pomůcek. Hot novinkou je vibrátor Oh Mi Bod, který se připojuje do hudebního přehrávače nebo například ke kytaře. Zjednodušeně lze říct, že například kytarista může dovést přítelkyni k orgasmu za doprovodu její oblíbené skladby.

To mi připadá „přitažené za vlasy“.

Máte pravdu, ve skutečnosti ženy oceňují spíš klasiku. Stálicemi jsou proto snadno ovladatelné vibrátory. Například značky Lelo, Fun Factory nebo Je Joue představují záruku kvality. Z novinek vyzkoušejte vibrátor G – Ki, který doporučují I sexuologové.

Nakupují u vás i muži?

Dokonce tvoří skoro polovinu zákazníků. Jen víc takových odvážných mužů, kteří rádi potěší své partnerky!

Leave a Reply

Your email address will not be published.