Vibrátory pro ženy

Svoboda, představivost, zakázané ovoce. Je to rajcovní, sprosté, vzrušující. Taková slova se objevují v odpovědích na naši otázku “Co znamená vibrátor pro ženy?” Článků o vibrátorech se na internetu objevuje jen pár a jsou si hodně podobné. My jsme se na téma vibrátory pro ženy chtěly podívat z pohledu samotných žen.

“VIBRÁTOR JE PRO MĚ NÁSTROJ PRO POZNÁVÁNÍ TĚLA”

Tento názor se mezi ženami objevuje poměrně často. Na počátku milostného života každého z nás byla více či méně vzrušující epizoda, která však téměř nikdy neodpovídá tomu, co jsme si původně představovali. Pozdější zážitky jsou hodně podřízené tomu, jak osvíceného a zkušeného partnera jsme potkali a zda byl ochoten nás v hledání toho, co se nám líbí, podpořit. Mnoho mužů říká, že chtějí znát přání ženy. Jenže mnoho žen je neříká prostě proto, že svá přání zas tak moc neznají. Jedním ze způsobů, jak je poznat, je použít přitom vibrátor. Každá žena si pak může najít nerušenou chvilku, kdy se pustí do tajuplného objevování. Pak může také s klidem a sebevědomím svému partnerovi říci, co jí dělá dobře.

VIBRÁTOR PRO ŽENU = SVOBODA

“Díky vibrátoru se mohu vyhnout sexu s muži, kteří mi nedávají co potřebuji”. “Bylo období, kdy to byla náhražka chlapa… uspokojení se dle vlastních představ:)) byl to můj věrný kamarád, není důvod tajit, že ho žena má. Nestydím se za to…” Stalo se to asi každému z nás. Někdy je prostě touha po sexu tak silná, že není potřeba navazovat vztah nebo nám ta touha možná stojí za velmi krátký, zato dost nekvalitní vztah. Vibrátor tedy umožńuje uspokojit svou potřebu bez toho, abychom se omezili s nevhodným sexuálním partnerem, který nám v závěru může přinést více bolesti než slastí.

MÁTE MOC ENERGIE? VYBIJTE BATERKY VIBRÁTORU!

Trošku nadnesený titulek, u kterého však stojí za to zamyslet se nad jeho souvislostmi. “Vibrátor mi pomáhá uvolnit frustraci a nashromážděnou energii. Přijde mi trošku nefér si tyhle frustrace vybíjet v pohlavním styku s mužem. Tam by to podle mého názoru mělo být o dávání a přijímání jiné energie, ne ze sebe vybušit potlačené agrese a frustrace.” Tenhle přístup vypadá zodpovědně a kdo by chtěl být pro ženu živým vibrátorem? Muži jistě ocení podobný přístup.

VIBRÁTOR JE PROSTĚ RAJCOVNÍ – A NEJEN PRO ŽENY

“Vibrátor má pro mě příchuť zakázaného ovoce (trošku mě rajcuje ten fakt, že je to pořád na hraně akceptování společností).” A proč ne? Hrát si s něčím, co nám připadá tajemné, je docela dost vzrušující. A i když muži často dělají, že by se jim nezamlouvalo, tak z nich pak vyleze, že je to dost vzrušující představa a že by jim vůbec nevadilo se přidat. A někdo to bere prostě normálně. “Pro moji ženu už téměř dva roky vibrátor znamená předmět pohozenej mezi fénama a holicíma strojkama v košíku v koupelně. Z toho vyplývá, že vibrátor pro ženu podle mě znamená jedoduše náhražku partnerskýho sexu. Takhle jedoduše to vidím. Konec konců je to umělý péro, tak jakýpak filosofování.” I takhle jednoduše se lze na vibrátor pro ženu dívat. Ovšem máme mezi zákazníky i muže, kteří vibrátor objednají pro své partnerky. “Proč by si neudělala radost? A když bude chtít, můžeme ho použít i při milování. …a není to zas tak špatná představa:-)”

“HRAJI SI S VIBRÁTOREM A S PŘEDSTAVIVOSTÍ”

“Někdy není vůbec naškodu, splnit si přání do nejmenších detailů. Pustím fantazii a pluji si ve svých představách. To je svoboda.” Zase se vracíme k tomu, co může pro ženu znamenat vibrátor. Může to být jen hračka, nebo jeho užívání souvisí s životním postojem – jsem svobodná, mám se ráda a dopřávám si to nejlepší.

Každopádně vize našeho obchodu je taková, že vibrátor se stane pro každou ženu úplně normální věcí, stejně jako všechno, co běžně nosíme v kabelce. A také doufáme, že se pro ženy stane filosofií a zosobněním jejich láskyplného přístupu sama k sobě a ne jen umělým pérem 🙂

Zajímají Vás vibrátory? Vybírejte ty nejoblíbenější zde…
Začíst se můžete také do recenzí…

Zanechte komentář

Your email address will not be published.