Vibrátor Nea od Lelo

… překvapivě roztomilý, krásný, malý akorát do ruky, ale na tu velikost neuvěřitelně silný, ale také tichý. To je ve zkratce vibrátor Nea od Lelo.

Nevím, proč my ženy někdy požadujeme, aby věci související s naším erotičnem byly velké. Někdy se naše představy o to,m, co je vlastně velké, míjí s realitou a s tím, co by nám ve skutečnosti udělalo daleko lépe. Tahle malá krasavice se vejde do dlaně a soudě podle zkušeností, my ženy nepotřebujeme zas tak velké věci, ale o to víc kvalitní. Stejně jako u těch živých mužských “věciček” záleží na tvarování. A vibrátor Nea se pyšní označením, že je ergonomická.

V tomto případě se zpětně zamýšlím nad svým požadavkem týkajícím se velikosti. Vibrátor Nea od Lelo se vejde přesně na intimní partie a svým tvarováním přináší rozkoš přesně na těch nejvzrušivějších místech – v tomto případě na klitorisu. Použití na erotogenních partiích je ale samozřejmě žádoucí pustit svou fantazii na plné obrátky. A musím říci, že Nea je pro to naprosto ideální. No a je tak malá, že si umím představit, že si ji klidně vezmu někam do kabelky a nebude mi tam zabírat více místa, než zabírají mé nezbytnosti. Navíc je tak pěkná, že by mi vůbec nevadilo, kdyby mi z té kabelky vykoukla.

Vibrátor Nea je velmi snadno ovladatelná. Má dvě tlačítka a nepotřebuje baterky – dobijete ji snadno přiloženým dobíjecím zařízením. Má 10 rychlostí vibrací, od slabých až po intenzivní a čtyři pulzace. Na tak malou věcičku opravdu silné vibrace… Opět, jak je to u Lelo zvykem, má také šikovnou funkci zamčení, což snadno provedete zmáčknutím a podržením obou tlačítek najednou a stejně se vibrátor znovu odemkne. Takže ideální na cesty a dovolenou…

Na vibrátoru Nea se mi líbí, že je příjemný a může sloužit jako masážní strojek na erotogenní partie celého těla. Myslím, že bude stát za to vyzkoušet ji i na mužském těle. No a dát tohle partnerovi do ruky nebo jej překvapit touhle silnou, ale malou kráskou při milostných hrátkách? To mu prostě vezme dech a my to určitě vyzkoušíme, už to vidím…

Zanechte komentář

Your email address will not be published.