Vibrátor Elise II od Lelo

Naše oblíbená Elise se dočkala nového provedení, a tak nám nezbylo nic jiného, než jej vyzkoušet, protože Lelo i Elise máme moc rády. Vibrátor Elise je charakteristický svou ladností ženských křivek a technickou “vychytaností”, která je vyvinuta pro maximální rozkoš. Elise má dva motory, které stimulují zároveň klitoris i bod G a je vodotěsná, abyste si těchto rozkoší mohli užívat i ve vaně či sprše. Oproti své předchůdkyni má Elise s označením “Elise II” také dvakrát větší výkon.

Na této ladné krasavici je üžasné to, že si s ní vyhrajete libovolně. Můžete ji buď celou použít na klitoris nebo tak, jak je koncipována – tedy ke stimulaci obou center rozkoše. Pro nás je to klasika ze všech klasik nejklasičtější, která nezklame ani samotnou ženu ani jako pomocnice při partnerských hrátkách.

Vibrátor Elise se hodí pro milovnice vibrátorů větších rozměrů. I když není to se svými rozměry 22 x 4,2 x 3,6 cm zase nic tak extra, ale právě tak akorát. Pro dráždění svých intimních partií můžete použít libovolnou délku tohoto krásného stroječku, takže na své si přijdou jak milovnice menších, tak i větších rozměrů.

Elise dvojka s dvojnásobnými vibracemi je vyrobena hned se dvěma motory najednou. Jeden zařizuje rozkoš na Vašem klitorisu a druhý se stará o dráždění Vašeho bodu G. Ten je umístěn ve špičce vibrátoru. Oba motory tak zajiš‘tují opravdu intenzivní vibrace v celém vibrátoru. Výrobce se vylepšením původní verze opravdu “neseknul”, protože vylepšil její už tak d¨skvělé funkce a umožňuje všem ženám jít snadno až na vrchol extáze.

Vibrátor Elise II můžete zcela lehce a intuitivně ovládat kruhovým ovládacím panelem pomocí tlačítek plus a minus. Těmi ovládáte intenzitu vibrací. Pomocí tlačítek nahoru a důlů pak ovládáte pět programů (například pulsace, stupňování a vibrace. Vibrátor můžete také zablokovat, což se skvěle hodí, aby se Vám nezapnul v kabelce nebo kufru při cestování. To se udělá podržením tlačítek plus a mínus současně a stejně vibrátor odblokujete.

Nabíjení a vodotěsnost. Vibrátor Elise II se snadno nabíjí ze zásuvky, takže nepotřebujete žádné baterie. Po dvoihodinovém nabíjení je funkční aqž čtyři hodiny. ‘Ze je nabitý poznáte, když nabíjecí blikací kontrolka předstane blikat. Výhodou, jak už jsem psala, je jeho vodotěsnost. To umožňuje vibrátor čistit vodou a mýdlem nebo klasicky Vaším oblíbeným antibakteriálním čištičem.

Zanechte komentář

Your email address will not be published.