Venušiny kuličky Smart Balls pro silnější orgasmus

Než jsme začali psát recenzi na venušiny kuličky, chtěly jsme najít nějaké informace. Na úvod jsme se zasmály hlouposti některých pisatelů, kteří se poněkud rozvášnili, aniž by věděli cokoli o tématu (výrazy „ať má penis dlouhý, krátký, tlustý nebo tenký atd…“ se texty jen hemžily.) A pak jsme narazily konečně na rozumnou informaci: Jana: „Hele, tak ….pevnost poševních svalů vyzkoušíte tak, že strčíte do pochvy prst a sevřete svaly. Když ucítíte prstencový tlak kolem prstu, jsou vaše svaly dostatečně pevné. Hele, mně se chce čůrat a rovnou to tam zkusím. No když to vim, tak to chci zjistit hned.“ Jana zmizela na záchod. A najednou se ze záchodu začalo ozývat radostné: „Tak dobrý!“
Já: „No, tak mě se chce taky čůrat.“ Za chvíli jsem se vrátila. a „Hm, taky dobrý“.¨
Jana: Hele a to jako když nemáš sex, tak neposiluješ ty svaly?
Já: No to právě musíš používat venušiny kuličky, ne?

Dozvěděly jsme se také to, že i když máte svaly momentálně v pohodě, vyplatí se je průběžně posilovat. K tomu pomáhají venušiny kuličky. A jaký je efekt?Zlepšení prožitků při milování, možnost dosáhnout vaginálního orgasmu pro ženy, které to dosud nezažily. Údajně by měl efekt poznat i muž – posílenými svaly uvnitř ho prý žena může dovést k vyvrcholení i pouhou prací s těmito svaly. Každopádně by mě zajímalo, zda i bez nějakého zvláštního hraní se svaly muž při milování pocítí rozdíl v prožitku. To by mohl dobře posoudit partner v dlouhodobém vztahu, který by mohl průběžně zkoumat rozdíly. Dobrá motivace i pro partnery objevitele.

Mimo vylepšení milostného života je trénink vaginálních svalů pro dámy jasná deviza i do budoucna – kuličky působí proti problémům s inkontinencí v pozdějším věku. Co to znamená? Jednoduše to, že až budete krásné starší dámy, nebudete se počůrávat, což je bez diskuse fajn.

Když Jana zkusila venušiny kuličky Ami a vyprávěla mi, jak skvělé měla zážitky při cvičení jógy, tak mi to nedalo a musela jsem je samozřejmě taky vyzkoušet. Po ruce momentálně byly pouze kuličky Smart Balls. docela mě vyděsilo, že když se s krabičkou zachrastilo, tak to bylo opravdu dost slyšet. Jana si samozřejmě dělala legraci, že pokud s tím půjdu ven a takhle to bude chrastit, tak se zcela jistě dostanu do řečí. No i v tašce po cestě mi to chrastilo parádně. Ale i přesto jsem se rozhodla, že dám kuličkám šanci. Vysvětlilo se to hned po rozbalení krabičky. Samozřejmě ty kuličky chrastí v krabičce a ne samy o sobě. Tedy samy o sobě trošku, protože v nich je taková menší kulička, která se pohybem rozvibruje a přináší tak libé pocity uvnitř vagíny.

Musím říct, že je trošku zvláštní strkat si dovnitř dvě kuličky a to ne zrovna malé. Nejdřív jsem je tam strčila asi málo, takže když jsem udělala pár kroků, začaly mi kuličky vypadávat. Trošku jsem se lekla, že například vyrazit si s nimi v sukni ven, mohlo by to být docela faux pas. Každopádně je potřeba ty kuličky zastrčit docela dost hluboko. Pak už drží perfektně i při jakémkoli poskakování nebo tanci.

Po zkušenosti Jany jsem se s nimi rozhodla zacvičit si jógu. Musím říct, že úplně nejpříjemnější mi kuličky byly, když jsem ležela na břiše na zemi. Je velmi příjemné se s nimi takhle vrtět.

Po cvičení jsem si řekla, že si chvíli kuličky ještě nechám. Po chvíli jsem na ně skoro zapomněla. Když jsem ale udělala nějaký pohyb, který rozvlnil kuličky uvnitř, tak jsem si zase vzpomněla a to bylo velmi příjemné. Asi nejvíc jsem o kuličkách věděla při chůzi ze schodů. Napadlo mě, že by bylo příjemné s nimi jít běhat. Představila jsem si, že takhle si běžkyně mohou své sportování docela užít. Přiznám se, že pro mě je totiž běh tolik neoblíbená aktivita, že jsem ji zatím nepodstoupila, ale pokud to podniknu, určitě recenzi doplním. Vzpomněla jsem si na hlášku kamarádčina přítele, který použití kuliček při běhu komentoval slovy: „Aha, takže ty ženský se nesmějou při běhu na mě, ony se smějou, že běhají s kuličkami…“

Každopádně jsem si řekla, že vyzkouším s kuličkami co nejvíc aktivit. Napadlo mě, že by mohly docela pomáhat při posilovacích cvicích na břicho. Tam je totiž důležité zapojovat pro co největší efekt vnitřní svaly, a tak by kuličky mohly pomoct ty svaly správně cítit. Zkusila jsem to a po cvičení jsem tedy cítila všechny svaly daleko víc. Po cvičení stejné dávky cviků jako bez kuliček jsem měla pocit, jako bych cvičila daleko intenzivněji. Takže myslím, že to stojí za vyzkoušení.

V průběhu psaní mé recenze jsem motivovala Janu ještě do dalších činností. Zaskákala si na trampolíně a chvíli cvičila s obručí. Obojí je prý velmi příjemné. Takže podle mého názoru má používání kuliček motivační efekt pro cvičení. Pokud bojujete s leností odhodlat se k fyzickému cvičení, tak kuličky Vás namotivují jednoznačně.

Vzrušení z kuliček je zvláštní. Takové jemné a občas větší, což přichází vždycky s nějakým pohybem. Tak mě napadlo, že je to docela příjemně rozjížděcí třeba před sexem nebo i jen tak.

Zanechte komentář

Your email address will not be published.