Venušiny kuličky Ami od Je Joue

Přiznám se, ze Venušiny kuličky stály doteď mimo moji oblast zájmu. Přemýšlela jsem asi takhle – žádné vibrace = žádný pohyb = žádné vzrušení. No a co se zdravotních pomůcek týče, beru to jako většina lidí – dokud není problém, tak mě to nezajímá. No, hlavně ani nevím o způsobu, jak zjistit, zda jsou moje poševní svaly ochablé nebo ne. Barometr měřící sílu poševních svalů neexistuje, takže: jak má taky ženská poznat, zda je její svalstvo posílené nebo ne? A co přesně to poševní svalstvo je…

No a co se milování týče, tak nikdy mi nepřipadalo, že bych uvnitř měla něco v nepořádku. Jen, jsem si všimla, že jsem více tekoucí a mužům díky tomu trvá cesta k ejakulaci déle. To ale beru jako svým způsobem plus ☺ Je totiž jen málo mužů, kteří mají choutky několikrát za sebou, takže svůj bazén považuji za výhodu, protože si užiju delší zábavu já. Asi proto mi přišlo zbytečné řešit, jestli se muž cítí ve mně pevně sevřen nebo ne. Bazén je bazén a tohle plavání posilováním svalů stejně nevyřeším. Upoutala mě až informace, že venušiny kuličky pomáhají ženám v prožívání vaginálního orgasmu. Jako doteď 100% klitoriální žena jsem konečně v poslední době zažila sérii krásných vaginálních orgasmů, a tak mě tahle informace o venušiných kuličkách upoutala. K tomu jen musím dodat, že schopnost zajistit ženě vaginální orgasmus nemá na starosti jenom muž. Je to z části na ženě a její schopnosti “spustit se” a dovolit si to zažít. A posílení vaginálního svalstva si může díky kuličkám žena snadno zařídit.

Je Joue je moje oblíbená značka, takže jsem sáhla po kuličkách Ami. Už fakt, ze v jednom baleni jsou tři druhy kuliček různých velikostí a hmotnosti, byl uklidňující – aspoň jedna varianta bude určitě sedět. Nakonec mi seděly dobře všechny. První je jedna jediná – pro začátek. Druhá varianta se skládá ze dvou větších kuliček a třetí varianta jsou dvě menší, ale těžší kuličky. Zkoušení samo o sobě nebylo nepříjemné – příjemně heboučký silikon, velikost tak akorát, ale celkově se jaksi nic zajímavého nedělo. Přepadl mě spíš pocit jakési marnosti. Pomyslela jsem si, ze kuličky prostě nejsou na vzrušování, ale k procvičování svalů, které asi neprocvičím jenom tím, že něco do sebe vsunu. Chce to nějaký pohyb. Ale jaký pohyb můžu dělat doma? Vrhla jsem se do úklidu, ale pocit zbytečnosti, nebo spíš pocit, že mám v sobě nějaký veliký tampón, který mi spíš překáží, mě neopustil. Cítila jsem zklamání. V tom momentě mě napadla spásná myšlenka – zacvičit si jógu. Přiznám se, ze jóga mě sama od sebe rozjíždí dost, moje cvičení jógy většinou končí masturbací. Nejsem nějaký velký znalec jógy. Odkoukala jsem ji od své kamarádky před dvanácti lety. Cvičení v kolektivu mě nikdy nelákalo. Možná právě díky zmiňovanému potenciálu k sexuálnímu dráždění jsem cvičení jógy vždycky brala jako soukromou záležitost. Cvičení s kuličkami bylo asi tak dvacetkrát dráždivější než obvykle. Všem doporučuji vyzkoušet. Problém, jak používat venušiny kuličky bez pocitu marnosti vyřešen. Alespoň pro mě.

Pro ženy, které jógu necvičí, mě napadají další příjemné pohyby. Třeba tanec, zvlášť takový, při kterém se hodně zapojují pánevní svaly, například tango. Tady u té varianty mě rozesmála kamarádka, která si představila hned ten nejhorší scénář – moje krátké šatičky a kuličky, které vypadly a s hlukem se kutálejí přes celý parket. Pro sportovně zaměřené ženy může být příjemný běh. No a pro vyloženě nesportovní typy žen mám také vyzkoušenou jednu velmi příjemnou činnost, při které se budou rozplývat blahem i bez cvičení. Mám doma houpací křesílko se zabudovanými reproduktory. Díky slastné kombinaci houpání, venušiných kuliček a hudby vydržíte „cvičit“ poševní svaly celé hodiny.

Nakonec ještě pár technických poznámek k Ami kuličkám jako takovým. Za plus považuji balení po třech, heboučký silikon a diskrétnost. Co se týká diskrétnosti, tak moje kamarádka mi před lety referovala o svých zážitcích s venušinými kuličkami se slovy: „Pořád jsem měla pocit, že to je slyšet.“ Její kuličky prý vydávaly zvuk. Cinkaly o sebe a ona byla přesvědčená, že každý její přechod od někud někam je doprovázen tímhle cinkáním. Nevím, zda to byla její schíza, nebo jestli ty její kuličky opravdu cinkaly. Vzpomněla jsem si na tuhle její zkušenost a schválně jsem vypnula hudbu, pohybovala se po bytě a poslouchala, jestli něco uslyším. Sluch mám dobrý a tyhle kuličky opravdu žádný zvuk nevydávaly.Takže s Ami venušinými kuličkami můžete klidně vyrazit i do společnosti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.