Nejoblíbenější vibrátory

…NEJEN PODLE SLAST(i) PRO ŽENY

Zorientovat se v široké nabídce hraček pro ženy je leckdy nadlidský výkon. My zařazujeme do naší nabídky jen to nejlepší, takže máte jistotu, že co do kvality nesáhnete vedle. Při výběru vibrátorů je vždycky dobré se inspirovat tím, co už někdo vyzkoušel a o svou zkušenost se podělil. Na této stránce budeme postupně přidávat doporučení na naše nejoblíbenější vibrátory.

SATISFYER PRO 2 NEXT GENERATION – NEKONEČNÉ VZRUŠENÍ

Oblíbenost tohoto vibrátoru je jednoznačná. Pokud nevíte, co by vás potěšilo, tak tohle je jasná volba. Má dráždění klitorisu tak zvládnuté, že vás nemine hned několik orgasmů. Co víc dodat? Popis výrobce, že se jedná o “revoluční, sexy high-tech vychytávku, která vás posune na další úroveň potěšení. Satisfyer Pro 2 Next Generation stimuluje klitoris bez jakéhokoliv kontaktu, díky vlastní inovativní technologii. Jemně jej celý nasaje, obejme a tlakovými pulzy jej namasíruje dříve nepředstavitelným způsobem.” je pravdivý.

“Nic tak intenzivního a vedoucího k rychlému orgasmu jsem dosud nezažila,” dočtete se v naší recenzi. Orgasmus s ním může být rychlý, ale můžete si i vy nebo váš partner jemně hrát s oddalováním orgasmu, navodit si jich hned několik. Neexistuje snad muž, kterému by se ženský orgasmus nelíbil a když muži do ruky tenhle nástroj rozkoše, budete spokojená nejen vy, ale i partner! Více v naší recenzi.

G-KI JE NEZBYTNÁ PRO DOBRODRUHY HLEDAJÍCÍ BOD G

Naše favoritka pro hledání bodu G. Je doporučována sexuology pro hledání tohoto vysoce vzrušivého místa. My ji zatím testujeme a máme ty nejlepší zážitky. Brzy přineseme recenzi o G ki a hledání bodu G.

Co nás na ní baví?

  • Má perfektní a velmi silné vibrace (volitelná síla i rytmus vibrací, připomínající milování)
  • Je ohebná, takže zároveň dráždí klitoris i citlivá místa uvnitř.
  • Dá se použít i samostatně na klitoris.
  • Elegantní a zároveň funkční (to máme my ženy rády)

Zde můžete koupit G-Ki.

Zanechte komentář

Your email address will not be published.