Lyla Insignia. Recenze na vibrační vajíčko

Vyzkoušely jsme pro Vás další hračku z našeho obchůdku – Lylu z kolekce Lelo Insignia. Sama jsem byla zvědavá, co tohle pěkné vajíčko na dálkové ovládání dokáže, takže jsem si ho nadělila jako dárek. Pár dní mi leželo už nabité a vyčištěné na nočním stolku. Hlavní mojí brzdou v používáni novinek je moje nechuť číst návody. Takže pár dní jsem měla choutky, ale při pohledu na novou hračku jsem vždycky vychladla a věnovala se jiným aktivitám. Vždycky mě odradilo to, že budu muset nejdřív nastudovat návod. Jenže už začaly přicházet dotazy nedočkavých zákaznic na mail – jaké máme zkušenosti s Lylou? Tak jsem si nakonec jeden večer na Lylu vyhradila. Navíc do mě ale vplula nečekaně impulsivní roztoužená nálada.

Na návod jsem se vykašlala a zkusila to jen tak. Ještě, že Lelo Insignia kolekce je tak uživatelsky přátelská. Vajíčko mi po zasunutí sice nevibrovalo, zato ovladač ano. Vytáhla jsem tedy znovu vajíčko a zapnula jsem jedno jediné tlačítko. Připojení dálkového ovladače proběhlo úspěšně.

Když jsem hýbala ovladačem z vodorovné polohy do svislé polohy, vajíčko vibrovalo rychleji. Přišlo mi to jako super vychytávka. U ostatních erotických pomůcek, když jsem zrovna vzrušená, mi někdy přijde zdlouhavé se doklikat větších rychlostí opakovaným mačkáním tlačítka +. Spojení ovladače a vajíčka se mi několikrát během hrátek ztratilo. Pomyslela jsem si, že by to asi fakt chtělo nastudovat ten návod.

Ale na druhou stranu tohle občasné ztrácení nebylo vůbec na škodu. Mě tyhle pauzy hrozně moc rozjíždějí, viz technika 9 x 10 v našem blogu. Ale sama sebe nedokážu dobrovolně zastavit. Potřebuji, aby mě někdo nebo něco zastavilo. Rychlej orgasmus je malej orgasmus, tady to protahování mě dostane teprve do té správné extáze. Takže možná dobře, že občas nečtu návody.

Jinak vajíčko opravdu stimuluje obě části zároveň – klitoris i vaginální část. Při potřebě dvojnásobné stimulace klitorisu je možné přiložit i dálkový ovladač na vnější část klitorisu, protože ovladač vibruje také. To, že vajíčko rozvibruje jak vnitřní tak vnější část, přináší necekaný rozměr orgasmu. – je hlubší a rozlévá se do celého těla. Tuhle hračku jsem si fakt oblíbila a všem ji vřele doporučuji. PS: pro ty ignorantky, které stejně jako já nerady čtou návody – vajíčko se vypne jediným čudlíkem a dálkový ovladač se vypne tak, že se pár sekund přidrží tlačítko.

Ještě jsem zapomněla říct, že vajíčko uvnitř perfektně sedí, můžete se s ním pohybovat jak chcete – snese procházku i taneček. K tomu mě napadla taková vtipná představa, že s ním vyrazíte někam na večírek, partnerovi dáte do kapsy ovladač a můžete si spolu hrát celý večer.

Zanechte komentář

Your email address will not be published.