Jak vybrat nejlepší vibrátor?

Už mnohokrát omletá fráze, že vždy záleží na potřebách každé z nás je samozřejmě i v tomto ohledu pravdivá. Je ale fakt, že v současné době je nabídka vibrátorů a erotických hraček tak široká, že je téměř nemožné se v ní plně zorientovat. My proto za Vás děláme jakýsi předvýběr zboží – orientujeme se především dle zkušeností a kvality výrobce. Přinášíme tak podle nás výběr těch nejlepších vibrátorů a dalších hraček. Dále také přinášíme recenze, kde se o jednotlivých hračkách dozvíte konkrétní zkušenosti. Sledujte také naše speciální slevy hraček pro každý týden. Můžete tak pořídit oblíbené vibrátory se slevou.

POTŘEBUJETE S VÝBĚREM PORADIT?

Nevíte, co by se pro Vás nejlépe hodilo nebo chcete znát nejoblíbenější zboží v jednotlivých kategoriích? Zajímají Vás nějaké další informace o zboží? Napište nám. Náš tým je Vám k dispozici jako už mnoha spokojeným zákaznicím a zákazníkům. Pište na info@sexshopprozeny.cz

KUPUJETE SVOU PRVNÍ HRAČKU? TADY JE PÁR TIPŮ, JAK SI VYBRAT TEN NEJLEPŠÍ VIBRÁTOR PRÁVĚ PRO VÁS

Preferujete vaginální nebo klitoriskní orgasmus? Na výběr jsou vibrátory speciálně vytvořené pro dráždění vnitřní (vibrátory vaginální) nebo vnější (vibrátory na klitoris). Dále existují vibrátory speciálně navržené pro dráždění bodu G (vibrátory na G bod). Některé z vibrátorů jsou ale samozřejmě určené jak pro vnější, tak vnitřní dráždění (např G-ki, která svým zahnutým tvarem umí dráždit jak bod G, tak klitoris). Obecně ale každý vibrátor, který slouží na vnitřní dráždění, můžete použít také na klitoris. Nebojte se zkoušet nové věci.

PROČ SI POŘÍDIT VIBRÁTOR?

S vibrátorem můžete v klidu prozkoumat svá nejvzrušivější místa. Nás samotné překvapilo, jak málo toho o svém těle víme. Pokud my nevíme, co nám dělá dobře, nemůžeme to sdělit ani partnerovi. A mnoho mužů považuje ženin oragsmus za příliš složitý, bojí se že zklamou atd. Jsou velmi rádi, pokud jim pomůžete. Protože partner, který vás miluje, stojí o váš orgasmus přinejmenším jako o ten svůj. A kdo by nechtěl zažívat pestřejší a vzrušivější milování?

ZKUSTE JINÝ ORGASMUS

I když vás s partnerem připadá, že jediný orgasmus, který můžete zažít, je klitoriskní, budete možná překvapená, když s vibrátorem zažijete i orgasmus vaginální. Vibrátor bude mít narozdíl od partnera takovou trpělivost, jakou máte vy. Pokud Vám tedy nedojdou baterky nebo se vibrátor nevybije. Pro ten účel je dobré si vibrátor na poklidnou chvilku s dostatečným předstihem nabít. (Zrovna včera se mi stalo, že se vybil v tu nejméně vhodnou chvíli a to opravdu naštve…)

JE DOBRÉ MÍT NA SVÉ HRÁTKY VÍC VIBRÁTORŮ

Stejně jako v sexu máte pokaždé chuť na něco jiného. Samozřejmě pokud budete mít víc vibrátorů najednou, budete mít jistě svého favorita. Ale je dobré si vyzkoušet vibrátory specializované na různé druhy dráždění a volit si na své hrátky vždy vibrátor přesně podle svých momentálních potřeb. Sama jsem si třeba myslela, že budu preferovat vibrátor na dráždění klitorisu, ale právě díky vibrátoru na dráždění G bodu jsem poznala, že orgasmus může mít úplně jiný rozměr.

JAK TEDY VYBRAT NEJLEPŠÍ VIBRÍÁTOR?

Na začátek můžete zvolit podle svých preferencí. My můžeme doporučit pro začátek z našich favoritů:

  • Pro dráždění klitorisu: SaSi, která napodobuje pohyby jazyka.
  • Pro vaginální dráždění (lze použít i na klitoris): oblíbné vibrační vajíčko Lyla, ale můžete zvolit i klasiku, například Elise.
  • Pro dráždění bodu G: na hledání jednoznačně G-ki.
  • Pro hrátky ve dvou: Tiani.

Inspirovat se můžete také našimi recenzemi.

MATERIÁLY VIBRÁTORŮ

Z materiálů jsou v nabídce vibrátory pro ženy ze silikonu, plastu, skla, latexu, gelu nebo cyber skin (měkoučký materiál, který svou hebkostí připomíná pokožku).

Vibrátory z lékařského silikonu jsou velmi oblíbené. Jde totiž o materiál, který se používá v medicíně, a tak máte jistotu, že je naprosto zdravotně nezávadný a hypoalergenní. Jde o pevný a dostatečně tuhý materiál. Z našeho obchodu Vám z tohoto materiálů můžeme nabídnout například sametově hebkou Elise.

Plastové vibrátory jsou často vyrobené z tzv. ABS. Nejedná se ale o protiblokovací systém auta, nýbrž o pevný a zdravotně nezávadný materiál, který dokáže dobře posloužit pro dosažení rozkoše u designových vibrátorů. V naší nabídce je z něj vyrobena například Nea pink, která je vhodná pro dokonalé dráždění klitorisu.

Erotické hračky ze skla ocení milovnice jednoduchých designů a tvarů. Jsou krásně hladké, hypoalergenní a zdravotně nezávadné. Vyrobené jsou z nich častotzv. nevibrační dilda.

Latex je velmi jemný, příjemný a měkký materiál. Je zdravotně nezávadný. Výjimečný je i výskyt alergie na tento materiál. V našem obchodě je z něj vyroben například Pearl Shine.

Gelové vibrátory jsou velmi oblíbené pro svou ohebnost. Na dotek jsou velmi příjemné a hebké. Na gelových vibrátorech se nevyplatí šetřit. Pokud je vibrátor z gelu levný, může obsahovat ftaláty. Takový vibrátor nesmějí používat těhotné a kojící ženy. V naší nabídce je například luxusní hi-tech vibrátor Kolibri .

Cyber skin je moderní materiál na omak připomínající lidskou kůži. Jinak je nazývám také umělá kůže. Ocení je tedy zejména milovnice realistických vibrátorů. Nabízíme například Flame Vibe , který vypadá jako skutečný penis.

TVAR, BARVA A VELIKOST

Při výběru tvaru je důležité, co od vibrátoru čekáte. Zda chcete vibrátor určený k dráždění zevnitř (vaginální nebo anální) nebo ke stimulaci klitorisu. Vibrátory k vnitřnímu dráždění mají klasický tvar připomínající nebo zcela napodobující penis. Vibrátory k dosahování orgasmu pomocí stimulace klitorisu mají většinou ladní tvary, které dobře sednou do dlaně. Z takových můžeme doporučit luxusní vibrátor Sasi, který dokáže napodobit orální milování.

Volba barvy vibrátoru zcela záleží na tom, jaká barva se Vám líbí. Zvednout náladu si můžete volbou vibrátoru s veselou barvou (např. Gigi blue). K mání jsou také vibrátory romantičtějších barev i tvarů (např. květinkový Iris) anebo vibrátory realističtější, které mají barvu podobnou kůži.

Velikost vibrátoru je důležitá zejména, pokud vybíráte vibrátor pro vnitřní dráždění. Každému vyhovuje něco jiného, což se dá poměrně snadno zjistit v praxi milostného života Při výběru vibrátoru však rozhodně nepodceňujte menší modely, které na rozdíl od reálných penisů vibrují a dokážou tak vyvolat rozkoš úplně stejně jako ty větší.

Zajímá Vás něco dalšího? Na Vaše dotazy Vám odpoví náš zkušený tým. Pište nám na info@slastprozeny.cz

Zanechte komentář

Your email address will not be published.