Experiment s tantrou

Ráda se s Vámi podělím o svůj zajímavý zážitek v podobě tantrické masáže. Původně jsem svoje záměry maskovala naším obchůdkem. Jdu do toho, ať máme o čem psát. Pravda je taková, že motivem byla hlavně moje osobní touha vyzkoušet něco nového. Otevřely se mi totiž v poslední době nějaké doposud zavřené dveře. Jsou to nové pocity ženskosti a sexuality jako takové.

Otázkou pro mě bylo, co si s tím počít, když momentálně žádného partnera nemám. Nejsem muž, ale umím si představit, že muži by takovou věc řešili jednodušeji. Našli by si jakoukoliv partnerku. Já jako žena to takhle jednoduše řešit neumím. Při potěšení ze sexu potřebuji cítit k muži důvěru. Když nemůžu zrovna najít partnera, se kterým bych se cítila bezpečně, tak jsem prostě sama. Otázkou pro mě bylo, co si teda počít, když z těchto nově otevřených dveří tryská nový pramen života, ženskosti a touhy.

Dobrá zpráva je, že se s tím dá něco dělat. A nejenom to, tahle prekérní situace nás může přivést ještě dál, než když zrovna jsme se svým stálým sexuálním partnerem. Donutí nás to totiž vyzkoušet něco úplně nového. Něco, do čeho bychom se za „normálních“ okolností ani nepustily. U mě to bylo objednání se na tantrickou masáž. Tenhle můj krok byl víceméně intuitivní. Nezjišťovala jsem si předem žádné konkrétní informace. Neměla jsem ani žádné konkrétní představy.

Pro pocit bezpečí jsem si vybrala místo, které už navštívila spousta lidí přede mnou. Myslela jsem si prostě, že to bude předehra – neboli sex bez sexu. Na svoji tantrickou masáž jsem jela s asi 15 minutovým zpožděním, takže jsem ani neměla čas přemýšlet nad tím, zda si dám masáž s yoni nebo bez yoni (takhle tantrici nazývají vagínu). Díky mému zpoždění jsem ani nestihla být nervózní a otazku yoni jsem nechala otevřenou.

Celá masáž začala přivítacím rituálem, ze kterého si pamatuji jen políbení nohou. To mi totiž přišlo vtipné a zároveň hezké. Přemýšlela jsem nad masírujícím mužem. Nevzrušoval mě. Přemýšlela jsem nad tím, zda to je dobře nebo spatně pro tantrickou masáž. Usoudila jsem, že to bude nejspíš dobře, protože jsem díky tomu byla plně přítomna v dotecích a ve svém těle. Možná, že kdyby mě to rozjíždělo moc, tak bych se zasekla na myšlence „co kdyby?“ …a jela bych si nějakou fantazii.

Takhle mi všechny doteky přišly tak nevinné, hezké a přirozené. Jediné, co mi na tom všem přišlo divné, bylo to, že tohle prožívám s úplně cizím člověkem… Zároveň mi došlo, že s normálním mužem bych tohle všechno asi nezažila. Popravdě řečeno, který „normální“ muž by mě dokázal celé 3 hodiny jenom hladit?  Když mi začal masírovat zadek a konečník, musela jsem uznat, že to, že se neznáme, je další plus. Zadek je tak moc vzrušující partie těla, ale většinou to s chlapem nedávám, ihned mi tam naskočí pocit, že ten zadek není až tak hezká partie a k tomu tam mám spoustu jizviček. U tohoto muže mi tohle bylo samo sebou jedno, a tak jsem si to užila úplně na maximum.

Pak přišla na řadu ona yoni. Ten chlap mě pořád nevzrušoval. Nevím jak to popsat, vzrušená jsem byla, ale ne z toho chlapa. Neměla jsem pocit, ze mě hladí tenhle masér, spíš jsem měla pocit, že mnou proplouvá nějaká nelidská energie a ta mě vzrušuje. Bylo to jako bych já byla ten dotek a ten mnou projížděl – celým mým tělem. A to na místech, o kterých jsem ani nevěděla, že existují. Teď tedy ten muž, spíš tedy ta nadpozemská energie prozkoumávala moji yoni. Nebyly to masturbační pohyby vedoucí k orgasmu. Spíš to byla taková pomalá, dlouhá a průzkumná masáž mého přirození, ale vzrušovalo mě to. Takže jsem se na chvilku sama u téhle masáže zavrtěla a dosáhla tak orgasmu. Přemýšlela jsem nad tím, zda jsem nezašla příliš daleko a nepřekročila nějakou hranici tantrické masáže. Masér se naštěstí netvářil ani rozrušeně ani překvapené a pokračoval v dalších partiích.

Aniž bych to v tu chvíli věděla, tak tímto skončila ona „rozkošnická“ část a začala ta tvrdá emoční část. Vůbec jsem netušila, že tantrická masáž obsahuje kromě slastného tělesného prožitku ještě něco jiného. Emoční část začala nevinně masáží hlavy. Takové šimrání ve vlasech já můžu, takže jsem prožívala příjemnou lehkost bytí – jakési uvolnění. Probudil mě až prst, který se mi snažil dostat k dásním. Přišlo mi najednou značně neerotické to, že se mi někdo snaží hladit dásně. Chvíli jsem bojovala s prstem. Přišla jsem si trochu jako zvíře, jako pes, který hryže kost. Po chvíli jsem začala cítit, jak se mi uvolňují značně ztuhlá místa. Jsou to taková ta místa, o kterých člověk ani neví, že jsou ve velikém napětí, dokud je neuvolní. Byl to boj, ale nakonec jsem se tak uvolnila, ze mě dokonce přepadaly záchvaty smíchu.

Pak přišla asi ta nejsilnější část mé tantrické masáže. Uši. Uši mám příjemně citlivé, takže při tom počátečním šimrání jsem byla celá blažená. Pak mi ale zničehonic můj masér uši zacpal palci a začaly se dít šílené věci. Slyšela jsem všechno z dálky a celý ten pocit byl najednou hrozně neobvyklý. Ty prsty mi totiž moje uši zacpávaly a zase uvolňovaly, na střídačku pořád dokola. Nevěděla jsem co se sebou a co to má jako být. Pak jsem se nějak uvolnila a ve své bujné představivosti jsem viděla plod dítěte. Byla jsem normálně při vědomí, a přesto jsem prožívala pocity embrya. Ty pocity nebyly vůbec hezké. Měla jsem strach a cítila jsem, že tam venku je to nějaký konfliktní. Cítila jsem, že moje narození je nějaké dilema, ne-li průšvih. Pořád jsem byla plně při vědomí, a tak mi zároveň hlavou projížděla spousta otázek. Typu – tohle embryo jsem nejspíš já před 31 lety. Moc se na mě teda rodiče netěšili. Ale co teď s tím?

Další věc, co mi probleskla hlavou, byla ta, že teď to můžu přeprogramovat. Ani nevím, jak jsem na tohle „moudro“ přišla, ale najednou mi přišlo jasný a platný to, že jeden jediný krásný prožitek může zničit tisíc těch špatných. A tak jsem si to ve své fantazii představila. Představila jsem si dva hrozně moc natěšené rodiče, kteří jsou jak na trní, nemůžou se dočkat, až přijdu na svět. Kupodivu mi tahle představa šla hladce. Znovu jsem prožívala pocity embrya, tentokrát z té pohodové stránky. Cachtala jsem se v té vodě a hrozně se mi chtělo smát už z toho pouhého vegetu tam v břiše. Byl to moc vtipný zážitek. Byl to dokonale bezstarostný veget.

Po skončení tohoto silného zážitku mi můj masér oznámil, že je konec a zeptal se mě, jak se mi to líbilo. Trošku opatrně jsem mu vyprávěla svůj zážitek s embryem. Překvapilo mě, že se vůbec nedivil tomu, co se mi přihodilo. Řekl mi, že téhle masáži říká 4. dimenze. Že tomu tak říká proto, že si při ní lidi sáhnou na svoji podstatu. A že u toho lidé dokonce i létali. Když jsem přestala být překvapená z toho, že přede mnou byli i jiní podivíni, kteří si prožívali neobvyklé věci, tak jsem se zase divila tomu, že se z ostatních taky nestala embrya.

Nedalo mi to a zeptala jsem se svého maséra, jestli je homosexuál. Něco mi na tom celém zážitku pořád nesedělo. Nebyl gay, cítila jsem jenom tu správnou odtažitost, ten správný profesionální přístup. Odpověděl mi, že je na ženský. Doslova řekl: „Mám tuhle práci rád, baví mě pomáhat lidem, takže jsem se kvůli tomu naučil ovládat. Stojí mě to spoustu práce a cvičení. Kdyby mi přišla takhle krásná ženská, jako jste vy a mě u toho celé 2 hodiny stál, tak bych Vám asi pomoct nemohl.“

Napadlo mě, že tohle zvedání ženského sebevědomí má asi taky v popisu práce, když mě nazval „tak krásnou“, ale dělá to divy. Proč se muži tak bojí a nenazývají nás takhle zbožně častěji? Ženská úplně rozkvete, když jí chlap tohle řekne!Přemýšlela jsem o tom, co by se stalo, kdybych přišla k psychologovi s problémem, že si připadám nechtěná. Asi bychom se po letech diskuzí dobrali k tomu, že můj pocit pochází z dětství. Otázkou je, zda bychom s tím vůbec mohli něco udělat. Nabyla jsem dojmu, že některé prožitky jsou uložené v těle a že jenom tělesným prožitkem je můžeme rozpustit a znovu se tím pádem uzdravit?

No a nakonec už jenom jedno pobavení, které je zároveň také varováním. Na svoji tantrickou masáž jsem přijela autem. Nikomu nedoporučuji. Řídím už dlouho a Prahu znám dobře, ale co já jsem si za volantem po tomhle prožitku zažila? Byla jsem úplně mimo. Dělala jsem všechny chyby řidičů začátečníků. Nakonec jsem se dokonce ztratila. Dvacet minut jsem jezdila po místech, která jsem doposud neviděla. Dokonce mi najela haluz, že jsem se teleportovala v čase a prostoru. Projížděla jsem nezvykle širokýma avenues připomínajícími mi Berlín. Myslela jsem si, že jsem se prostě zbláznila. Vyjela jsem někde na Karlíně a ulevilo se mi. Druhou stranu Karlína fakt neznám, takže z toho vzešel můj pocit jízdy Berlínem.

Ještě jsem se musela zasmát mé druhé haluzi – tentokrát z fízlů. Všude totiž během téhle mé podivné jízdy Prahou – Berlínem postávali fízlové. Moje schíza byla to, že jsem něco provedla. Ujišťovala jsem sama sebe, že jsem nic nepila a že lékárničku nemám prošlou. Pak mi došlo, že tenhle strach z fízlů je můj dětinský pocit, že jsem něco zakázaného provedla. Nedávno mě jedna kamarádka překvapila tím, že Sexshopu pro Ženy na Facebooku nemůže dát „like“, aby nebyla považovaná za nymfomanku. Já osobně se za používání vibrátorů nestydím, ale přistihla jsem se, že se stydím za to, že jsem zažila rozkoš s cizím mužem v cizím pokoji. Rozesmálo mě to.

Klíčová slova: tantra, tantrická masáž

Zanechte komentář

Your email address will not be published.