Posted on Napsat komentář

Historie a souvislosti výprasku

Záliba ve výprasku je věc velmi stará. Už Kama Sutra popisuje bití jako prostředek ke zvýšení sexuálního prožitku v celé jedné kapitole. I když věda umí podložit leccos, tak zajímavostí určitě je, že někteří vědci připisují výprasku léčivé účinky. Tvrdí, že účinkem výprasku je nejenom dobré prokrvení a okysličení všech vyplácaných partií, ale navíc se při něm v těle uvolňují endorfiny, které mají podobné účinky jako morfin nebo kodein. Nevedou ale narozdíl od těchto látek k závislosti. Odůvodnit se dá leccos, a tak prý výprask léčí i kardiovaskulární nebo emočně stresové problémy. Osobně by mě tedy  zajímalo, které straně se tyto problémy léčí. Zda vyplácenému nebo tomu, kdo toho druhého řeže. Myslím, že si neumím představit člověka, kterého by občas nenapadlo do někoho pořádně uhodit. Myslím, že takový akt v podobě spráskání šéfa by asi uměl vyléčit leccos… Také by jistě vyjasnil mnoho nedorozumění. Ale to je jen taková malá vsuvka.

Ženy, které už nevědí, kudy kam s celulitidou, jistě rády požádají partnera, aby je vyplatil. Podle vědců totiž výprask léčí i celulitidu. když si to oba partneři dobře načasují, může jeden léčit celulitidu a druhý ve stejné chvíli své kardiovaskulární a emoční problémy. Když si role pak vymění, určitě se leccos v domácnosti vyjasní.

No a samozřejmě nesmíme zapomenout na naši tradici pomlázek. Už staří Slované pravděpodobně věděli o těchto blahodárných účincích bití. Kromě toho tradice praví, že po tomto výprasku ženy “nevyschnou” a nezestárnou. Není divu, když bude po celulitidě, tělo bude prokrvené a doma budou mít velice klidného partnera bez emočních problémů. (Jen škoda, že to podle vědců neléčí smrtící mužskou rýmičku)

No a kdo hledá hlubší souvislosti, jistě bude potěšen tím, že také různá hnutí a filozofie považovala extrémní situace, které vyvolávají strach a bolest za přínosné. V těchto situacích se podle nich totiž aktivují hluboké prožitky vlastní existence. To už ale hovoříme asi o extrému. Myslím, že před rozzuřeným partnerem, který se uchýlí k bití, by asi utíkal každý a o svou existenci by se bál zcela jistě.

Pokud jde o masochismus, tak podle francouzského spisovatele Andre Pieyre de Mandiarguese dokáže navodit změněné stavy vědomí a mystické zkušenosti. O tom ale asi vědí své ti, kdo tyto hrátky vyhledávají. My o tom víme své pouze v teoretické rovině a tak tomu i zůstane.

No a co sex? Musím říct, že se mi docela líbí, když mi partner občas při sexu naplácá na holou. Vzrušuje mě i to, když mi v tu chvíli dává najevo svou převahu. No a kdo by nechtěl mít doma silného chlapa? Kromě toho to oběma partnerům pomůže, aby se uvolnili a odhodili na chvíli racionální stránku osobnosti. Tak se otevřou smyslnosti a divokosti. Ale pozor! Kdyby mě někdo třískal při každém milování, tak mi to tedy nevyhovuje velmi silně. Jde opět totiž o to naše ženské oblíbené střídání. Jak radíme mužům – partnerky je potřeba střídavě rozmazlovat něžnostmi a střídavě překvapovat surovou živočišností. Divoký sex bez něžností je pro ženu nevyhovující, stejně jako něžný sex bez divokosti. Chce to najít tu správnou magickou kombinaci. Když budete mít odvahu, můžete přitom k něžně-divokým hrátkám přizvat Sensua – semišový bičík od Lelo. Děkujeme za pozornost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *