Jak nakupovat

Jak nakupovat

Jak nakupovat? Jednoduše! Vyberete si zboží, které se vám líbí a v košíku Vás provedeme jednoduše nákupem. Objednávky zasíláme Vámi vybranou metodou.  A také Vám napíšeme, jakmile zboží poputuje k Vám. O Objednávky nad 3500 Kč zasíláme zdarma.

Záruka diskrétnosti

Ctíme Vaše soukromí, a tak všechny objednávky zasíláme poštou v diskrétním balení. Na balíčku není žádné označení „Sexshop“ nebo cokoli jiného nediskrétního.

Ekologické balení

V souladu s naším přesvědčením se snažíme co nejvíce využívat recyklaci při balení balíčků. Odpovědnost za svět, ve kterém žijeme, je pro nás důležitá.

V našem obchůdku najdete výběr toho nejlepšího

Jako ženy víme, co potřebujeme, a proto jsme chtěly dopřát i dalším ženám ten nejlepší výběr erotického zboží. Snažíme se také přidávat zboží, které není prvoplánově erotické, ale uvítáte ho pro zpestření milostných chvilek. Inspirací nám byly naše vlastní potřeby. Nelíbilo se nám nakupovat v obchodech, které jsou dílem mužů. Jejich podání sexuality je často zbytečně drsné a nevkusné. V našem obchodě najdete nejen erotické zboží, které Vám přinese jistě mnoho rozkoše, ale také zábavu.

Zboží zkoušíme na sobě (recenze)

Chceme ženám nabízet skutečně jen to nejlepší, proto postupně všechno zboží testujeme. Samozřejmě to nejde hned ☺ Recenze ale postupně přibývají. Stejně tak budeme postupně k některým zajímavým výrobkům přidávat videa. Recenze čtěte zde.

Vrácení zboží

Nepoužité zboží můžete bez udání důvodu do 14 dní vrátit na zpáteční adresu a obdržíte své peníze zpět. V případě vrácení či reklamaci vás žádáme o poslání nepoužitého zboží v původním obalu. Podle směrnice EU jsou erotické pomůcky považovány za „Zboží zvláštního charakteru“ a jejich vracení a výměna jsou z hygienických důvodů podmíněny zárukou, že zboží nemohlo být použito. V případě, že není možné tuto skutečnost doložit, například neotevřenou zabezpečovací folií na některých produktech, není možné zboží vrátit.

Další podrobnosti o podmínkách nákupu u nás najdete v obchodních podmínkách.

Zajímá Vás něco dalšího? Na Vaše dotazy Vám rády odpovíme. Pište nám na info@sexshopprozeny.cz