Posted on Napsat komentář

10 důvodů, proč si pořídit vibrátor

Víte, proč si ženy pořizují vibrátory? Není to jen tím, že by šlo o módní záležitost. Používání vibrátorů pomáhá nejen zlepšovat prožitky při sexu, ale má mnoho dalších blahodárných účinků. Pokud váháte, zda si vibrátor pořídit, pak čtěte důvody, proč by neměl chybět ani vám.

1.Vibrátor pro sebepoznávací hrátky. Učte se s ním odhalovat, co vám dělá dobře. Mimo to, že vám opravdu dělá dobře, pak můžete předat tajné recepty na vaši rozkoš také svému partnerovi. 

2. Pomůže k lepšímu sexu. S vibrátorem můžete objevovat ta nejvzrušivější zákoutí. Každá žena je jedinečná, a tak můžete objevovat nejen bod G, ale cokoli, co udělá dobře právě jí.

3. Ideální partner po náročném dni. Nemluví, nechce uvařit večeři ani vyprat. Zato pomáhá relaxovat, odpočinout si a vyčistit hlavu.

4. Zapněte vibrátor, vypněte hlavu. Použití vibrátoru potlačuje stres.  Sex uvolňuje psychické napětí. Při hrátkách produkovaný hormon štěstí serotonin, dopamin a endorfiny vyvolají dobrou náladu a zaženou splín. Hormon oxytocin potlačuje působení stresu.

5. Dokáže zbavit stereotypu aneb pokaždé jinak. Používání erotických hraček podněcuje hravost a chuť objevovat. V dnešní době se nosí kreativita, proč ji netrénovat i ve své ložnici?

6. Upevnění zdraví. Tělo vytváří více bílých krvinek., a tak se stáváme více odolní vůči nemocem. Určitě příjemnější způsob než třeba otužování.

7. Cesta k orgasmu a pozitivnímu vztahu ke svému tělu. Ženy, které znají svoje tělo, jsou schopny častěji dosahovat orgasmu. To je spojeno i s láskou ke svému tělu.

8. Nový oheň do vyhaslého krbu ložnice. Dochází vám při hrátkách s partnerem inspirace a žhavé noci jsou čím dál studenější? Nebojte se experimentovat s vibrátorem a přinášet vzrušující inspiraci.

9. Bez partnera, ale ne bez sexu. Sex můžete zažívat, kdy a jak se vám zlíbí a ne podle toho, zda zrovna máte či nemáte partnera. Co si budeme povídat, některé vibrátory mohou být lepší než někteří milenci.

10. Pro milovnice krásných věcí. Dilda a vibrátory jsou dnes už estetickým zážitkem. Nejedna žena nám prozradila, že výběr vibrátoru je pro ni důležitý také z hlediska estetického a že je potěšením i na pohled. 

Posted on Napsat komentář

VIBRÁTOR NEA OD LELO

… překvapivě roztomilý, krásný, malý akorát do ruky, ale na tu velikost neuvěřitelně silný, ale také tichý. To je ve zkratce vibrátor Nea od Lelo.

Nevím, proč my ženy někdy požadujeme, aby věci související s naším erotičnem byly velké. Někdy se naše představy o to,m, co je vlastně velké, míjí s realitou a s tím, co by nám ve skutečnosti udělalo daleko lépe. Tahle malá krasavice se vejde do dlaně a soudě podle zkušeností, my ženy nepotřebujeme zas tak velké věci, ale o to víc kvalitní. Stejně jako u těch živých mužských „věciček“ záleží na tvarování. A vibrátor Nea se pyšní označením, že je ergonomická.

V tomto případě se zpětně zamýšlím nad svým požadavkem týkajícím se velikosti. Vibrátor Nea od Lelo se vejde přesně na intimní partie a svým tvarováním přináší rozkoš přesně na těch nejvzrušivějších místech – v tomto případě na klitorisu. Použití na erotogenních partiích je ale samozřejmě žádoucí pustit svou fantazii na plné obrátky. A musím říci, že Nea je pro to naprosto ideální. No a je tak malá, že si umím představit, že si ji klidně vezmu někam do kabelky a nebude mi tam zabírat více místa, než zabírají mé nezbytnosti. Navíc je tak pěkná, že by mi vůbec nevadilo, kdyby mi z té kabelky vykoukla.

Vibrátor Nea je velmi snadno ovladatelná. Má dvě tlačítka a nepotřebuje baterky – dobijete ji snadno přiloženým dobíjecím zařízením. Má 10 rychlostí vibrací, od slabých až po intenzivní a čtyři pulzace. Na tak malou věcičku opravdu silné vibrace… Opět, jak je to u Lelo zvykem, má také šikovnou funkci zamčení, což snadno provedete zmáčknutím a podržením obou tlačítek najednou a stejně se vibrátor znovu odemkne. Takže ideální na cesty a dovolenou…

Na vibrátoru Nea se mi líbí, že je příjemný a může sloužit jako masážní strojek na erotogenní partie celého těla. Myslím, že bude stát za to vyzkoušet ji i na mužském těle. No a dát tohle partnerovi do ruky nebo jej překvapit touhle silnou, ale malou kráskou při milostných hrátkách? To mu prostě vezme dech a my to určitě vyzkoušíme, už to vidím…

Posted on Napsat komentář

Jak vybrat nejlepší vibrátor?

Už mnohokrát omletá fráze, že vždy záleží na potřebách každé z nás je samozřejmě i v tomto ohledu pravdivá. Je ale fakt, že v současné době je nabídka vibrátorů a erotických hraček tak široká, že je téměř nemožné se v ní plně zorientovat. My proto za Vás děláme jakýsi předvýběr zboží – orientujeme se především dle zkušeností a kvality výrobce. Přinášíme tak podle nás výběr těch nejlepších vibrátorů a dalších hraček. Dále také přinášíme recenze, kde se o jednotlivých hračkách dozvíte konkrétní zkušenosti. Sledujte také naše speciální slevy hraček pro každý týden. Můžete tak pořídit oblíbené vibrátory se slevou.

POTŘEBUJETE S VÝBĚREM PORADIT?

Nevíte, co by se pro Vás nejlépe hodilo nebo chcete znát nejoblíbenější zboží v jednotlivých kategoriích? Zajímají Vás nějaké další informace o zboží? Napište nám. Náš tým je Vám k dispozici jako už mnoha spokojeným zákaznicím a zákazníkům. Pište na info@sexshopprozeny.cz

KUPUJETE SVOU PRVNÍ HRAČKU? TADY JE PÁR TIPŮ, JAK SI VYBRAT TEN NEJLEPŠÍ VIBRÁTOR PRÁVĚ PRO VÁS

Preferujete vaginální nebo klitoriskní orgasmus? Na výběr jsou vibrátory speciálně vytvořené pro dráždění vnitřní (vibrátory vaginální) nebo vnější (vibrátory na klitoris). Dále existují vibrátory speciálně navržené pro dráždění bodu G (vibrátory na G bod). Některé z vibrátorů jsou ale samozřejmě určené jak pro vnější, tak vnitřní dráždění (např G-ki, která svým zahnutým tvarem umí dráždit jak bod G, tak klitoris). Obecně ale každý vibrátor, který slouží na vnitřní dráždění, můžete použít také na klitoris. Nebojte se zkoušet nové věci.

PROČ SI POŘÍDIT VIBRÁTOR?

S vibrátorem můžete v klidu prozkoumat svá nejvzrušivější místa. Nás samotné překvapilo, jak málo toho o svém těle víme. Pokud my nevíme, co nám dělá dobře, nemůžeme to sdělit ani partnerovi. A mnoho mužů považuje ženin oragsmus za příliš složitý, bojí se že zklamou atd. Jsou velmi rádi, pokud jim pomůžete. Protože partner, který vás miluje, stojí o váš orgasmus přinejmenším jako o ten svůj. A kdo by nechtěl zažívat pestřejší a vzrušivější milování?

ZKUSTE JINÝ ORGASMUS

I když vás s partnerem připadá, že jediný orgasmus, který můžete zažít, je klitoriskní, budete možná překvapená, když s vibrátorem zažijete i orgasmus vaginální. Vibrátor bude mít narozdíl od partnera takovou trpělivost, jakou máte vy. Pokud Vám tedy nedojdou baterky nebo se vibrátor nevybije. Pro ten účel je dobré si vibrátor na poklidnou chvilku s dostatečným předstihem nabít. (Zrovna včera se mi stalo, že se vybil v tu nejméně vhodnou chvíli a to opravdu naštve…)

JE DOBRÉ MÍT NA SVÉ HRÁTKY VÍC VIBRÁTORŮ

Stejně jako v sexu máte pokaždé chuť na něco jiného. Samozřejmě pokud budete mít víc vibrátorů najednou, budete mít jistě svého favorita. Ale je dobré si vyzkoušet vibrátory specializované na různé druhy dráždění a volit si na své hrátky vždy vibrátor přesně podle svých momentálních potřeb. Sama jsem si třeba myslela, že budu preferovat vibrátor na dráždění klitorisu, ale právě díky vibrátoru na dráždění G bodu jsem poznala, že orgasmus může mít úplně jiný rozměr.

JAK TEDY VYBRAT NEJLEPŠÍ VIBRÍÁTOR?

Na začátek můžete zvolit podle svých preferencí. My můžeme doporučit pro začátek z našich favoritů:

 • Pro dráždění klitorisu: SaSi, která napodobuje pohyby jazyka.
 • Pro vaginální dráždění (lze použít i na klitoris): oblíbné vibrační vajíčko Lyla, ale můžete zvolit i klasiku, například Elise.
 • Pro dráždění bodu G: na hledání jednoznačně G-ki.
 • Pro hrátky ve dvou: Tiani.

Inspirovat se můžete také našimi recenzemi.

MATERIÁLY VIBRÁTORŮ

Z materiálů jsou v nabídce vibrátory pro ženy ze silikonu, plastu, skla, latexu, gelu nebo cyber skin (měkoučký materiál, který svou hebkostí připomíná pokožku).

Vibrátory z lékařského silikonu jsou velmi oblíbené. Jde totiž o materiál, který se používá v medicíně, a tak máte jistotu, že je naprosto zdravotně nezávadný a hypoalergenní. Jde o pevný a dostatečně tuhý materiál. Z našeho obchodu Vám z tohoto materiálů můžeme nabídnout například sametově hebkou Elise.

Plastové vibrátory jsou často vyrobené z tzv. ABS. Nejedná se ale o protiblokovací systém auta, nýbrž o pevný a zdravotně nezávadný materiál, který dokáže dobře posloužit pro dosažení rozkoše u designových vibrátorů. V naší nabídce je z něj vyrobena například Nea pink, která je vhodná pro dokonalé dráždění klitorisu.

Erotické hračky ze skla ocení milovnice jednoduchých designů a tvarů. Jsou krásně hladké, hypoalergenní a zdravotně nezávadné. Vyrobené jsou z nich častotzv. nevibrační dilda.

Latex je velmi jemný, příjemný a měkký materiál. Je zdravotně nezávadný. Výjimečný je i výskyt alergie na tento materiál. V našem obchodě je z něj vyroben například Pearl Shine.

Gelové vibrátory jsou velmi oblíbené pro svou ohebnost. Na dotek jsou velmi příjemné a hebké. Na gelových vibrátorech se nevyplatí šetřit. Pokud je vibrátor z gelu levný, může obsahovat ftaláty. Takový vibrátor nesmějí používat těhotné a kojící ženy. V naší nabídce je například luxusní hi-tech vibrátor Kolibri .

Cyber skin je moderní materiál na omak připomínající lidskou kůži. Jinak je nazývám také umělá kůže. Ocení je tedy zejména milovnice realistických vibrátorů. Nabízíme například Flame Vibe , který vypadá jako skutečný penis.

TVAR, BARVA A VELIKOST

Při výběru tvaru je důležité, co od vibrátoru čekáte. Zda chcete vibrátor určený k dráždění zevnitř (vaginální nebo anální) nebo ke stimulaci klitorisu. Vibrátory k vnitřnímu dráždění mají klasický tvar připomínající nebo zcela napodobující penis. Vibrátory k dosahování orgasmu pomocí stimulace klitorisu mají většinou ladní tvary, které dobře sednou do dlaně. Z takových můžeme doporučit luxusní vibrátor Sasi, který dokáže napodobit orální milování.

Volba barvy vibrátoru zcela záleží na tom, jaká barva se Vám líbí. Zvednout náladu si můžete volbou vibrátoru s veselou barvou (např. Gigi blue). K mání jsou také vibrátory romantičtějších barev i tvarů (např. květinkový Iris) anebo vibrátory realističtější, které mají barvu podobnou kůži.

Velikost vibrátoru je důležitá zejména, pokud vybíráte vibrátor pro vnitřní dráždění. Každému vyhovuje něco jiného, což se dá poměrně snadno zjistit v praxi milostného života Při výběru vibrátoru však rozhodně nepodceňujte menší modely, které na rozdíl od reálných penisů vibrují a dokážou tak vyvolat rozkoš úplně stejně jako ty větší.

Zajímá Vás něco dalšího? Na Vaše dotazy Vám odpoví náš zkušený tým. Pište nám na info@sexshopprozeny.cz

Posted on Napsat komentář

Sex ve třech

Na začátek bych ráda uvedla, že název článku je malinko zavádějící. Proč? Hlavně kvůli tomu, že řekneme-li „sex ve třech“ neboli „trojka“, tak se nám asi nejčastěji vybaví představy spojené s pornografickými obrazy. Pak by to vypadalo, že v sexu nebo erotice ve třech nemůžeme hledat žádný cit. A to se nám jaksi nepozdávalo. Přece většina z nás má sex spojený s citem, i když třeba tvrdí opak. Tak jak to tedy je v sexu ve třech? Je to prosté porno nebo je to tak, že „trojka“ má ve skutečnosti jiný obsah, než jaký známe z jeho devalvované podoby? My jsme samozřejmě měly určitou představu. Totiž myslíme si (a to se nakonec i potvrdilo), že lidem prostě chybí hýčkání. A v případě dvou partnerů odlišného pohlaví to je samozřejmě hýčkání dvojnásobné! Otázkou pak je, zda je sex ve třech přitažlivý z nějakého konkrétního důvodu, nebo prostě proto, že je to vzrušující představa.

PROČ JSME VŮBEC ZAČALY UVAŽOVAT O TÉMATU „SEX VE TŘECH“?

Prvotní podnět vzešel z něčeho, co nebyla erotická trojka ani vzdáleně. Šlo o tanec jednoho muže se třemi ženami (najednou☺). Bylo vidět, že ten muž si to ohromně užívá. Dmul se jako pyšný pán tvorstva… Bylo tak úžasné se na tohoto muže naparujícího se pýchou dívat, že jsme se samozřejmě na to téma začaly bavit. Kamarádka se svěřila, že vlastně už jednou erotično v třech zažila – jeden muž a dvě ženy. K sexu nedošlo, jen k něžnostem. Pro toho muže to ale mělo skoro fatální dopad. Když ho kamarádka po čase potkala, tak jí prozradil, že si už dlouho nemůže najít žádnou partnerku. A důvod? Zážitek byl pro něj tak zásadní, že ho chtěl určitě opakovat. Proto se vždy na začátku vztahu ptal dotyčné ženy, zda by šla do trojky. Samozřejmě, že v této fázi o dotyčnou potenciální partnerku přišel.

Nechtěla jsem ale zas tak předjímat, o čem pro lidi sex ve třech má být. Zeptaly jsme se proto několika lidí na toto téma. Odpovědi dorazily zajímavé, a proto budu hodně vycházet z nich. (A samozřejmě děkujeme všem odvážným!)

PRVNÍ OTÁZKA: LÁKÁ TĚ SEX SE DVĚMA MUŽI?/LÁKÁ TĚ SEX SE DVĚMA ŽENAMI?

Z odpovědí nevyplývá jasně, zda je „trojka“ obecně lákavá, ani jestli víc láká ženy nebo muže. Je taky pravda, že překvapivě dost lidí to neláká. Někoho „Jasně že láká“ a někoho zase „Ne, už jsem na to stará… asi bych to neudýchala, ale kdysi mě to lákalo strašně moc!“ A dalšího zase „Ne, zajímají mě jen ženy-osobnosti a ty by se spolu v takové situaci určitě nesnesly.“

A odpověděli nám i takoví sexuální „zkušenci“, kteří sex ve třech zažili: „Pro muže je penis ohromným zdrojem radosti a životní energie. Muži nevadí sex s jednou, dvěma, třemi, čtyřmi či pěti ženami. Sex je dobrý vždy. Muži, kteří říkají, že je to neláká, mají obavu vcelku oprávněnou, že to neušukají a mají pravdu. Netrénovaný muž to opravdu nedá a je třeba si uvědomit, že penis stojí nezávisle na mužské vůli (proto ty vtipy, že penis má vlastní hlavu a podobně). Muži, co mají nedostatek dotyků na penisu si samozřejmě trojku představují, protože je to iluze dvojnásobného počtu dotýkání se penisu. Tak se do trojky bezhlavě vrhnou a zjistí, že takováto trojka dopadne blbě, protože má jen jeden penis. Jediná záchrana těchto hrátek je ženská bisexualita, takže ženy se z půlky věnují sobě. Ale pozor, je třeba si uvědomit ze sehrát se ve třech je těžší než ve dvou. Ale v sehrané trojce to je pak koncert.“

To potvrzují i jiní muži: „Určitě. Už jsem to zažil. Ideální je, když jsou to dvě „bi“ slečny, které jsou spolu sehrané už dávno.“ Další dodává, že „ženy mají trochu blíže k lesbickému vztahu nežli muži, chovají se totiž při laskání něžněji než muži, kteří jsou průraznější a míří do cíle.“ Zároveň ale upozorňuje na náročnost zvládnutí celé situace nejen z fyzického, ale i vztahového hlediska: „Dvě dívky… je skvělé a lákavé pro každého mužského, který si chce vyzkoušet, kolik dokáže uspokojit ženských najednou, …ale realita je dost vyčerpávající a často končí rozpadem vztahu i přátelství. U dvou mužů a jedné dívky je to také super, ale upřímně – mně to kazil pohled na cizí bimbas ☺“ Takže zkušenost je taková, všichni, kdo „trojku“ zažili, poukazují na to, že tahle svůdná představa s sebou nese i určité „háčky“. Každopádně lákavé to pro mnoho z nás je, ale proč vlastně?

TO BYLO PŘEDMĚTEM NAŠÍ DRUHÉ OTÁZKY: CO JE NA TÉ PŘEDSTAVĚ PRO TEBE NEJVÍC VZRUŠUJÍCÍ?

U druhé otázky se názory různí. A je vidět, že jde hlavně o ty, kteří to ještě nezažili. Někomu to přijde legrační, jinému to nepřipadá víc vzrušující než sex s jednou ženou a pro jiné je to zase více či méně vzrušující, například „Je to něco jiného a rozmazlovat se od dvou chlapů – proč ne. Pokud bych se měla zároveň starat o oba, tak to mě zase neláká.“ Mezi důvody přitažlivosti sexu ve třech ale jednoznačně vedla představa dvojnásobného hýčkání a rozmazlování. Zajímavé je, že muži i ženy jsou si v tomhle podobní, i když to každý definuje jinými slovy. Vypadá to, že nám prostě chybí mazlení a hýčkání.

Poslední otázka směřovala k tomu, zda bez ohledu na to, zda o sex ve třech stojíme nebo ne, dovolili bychom toto svému partnerovi.

A DOVOLILI BY TEDY DOTYČNÍ ÚČASTNÍCI NAŠÍ ANKETY, ABY SI JEJICH PROTĚJŠEK UŽIL VE TŘECH?

Tady je zajímavé, že téměř všichni bez rozdílu (tedy i ti, co by sami sex ve třech zažít chtěli), odpovídali, že by toto své partnerce nebo partnerovi nedovolili (dokonce až… „Nedovolila, urazila bych mu všechny údy.“). Dost často tu možnost také připouštějí, ale nechtěli by o tom vědět, případně si to měli odbýt předtím, než poznali dotyčného partnera. To je zajímavé hlavně proto, že lidé na trojku nahlížejí jako na něco zapovězeného, i když připouštějí, že tohle přání mají. Kupodivu se našli dva muži, kteří odpověděli následovně (to jen pro zajímavost): „Ocenil bych, kdyby se zeptala na můj názor, ale rozhodovat musí sama za sebe ona.“ nebo „Při svatbě si lide slibuji vzájemnou úctu a respekt a ne že ‚Budu tě sexuálně omezovat a zakazovat ti potěšení z tvého těla celý život, dokud nás smrt nerozdělí.‛“.

No a jako taková perlička na konec se hodí jeden hodně osvícený mužský názor na trojku jedna slečna a dva muži: „Naprosto jinak to funguje v trojce dvou kluků a jedné holky. Taková trojka funguje bezvadně, pokud funguje dobře vztah mezi muži a oni se správně podporují. Jsou dokonce polohy, které se ani při sexu ve dvou nedají zvládat. Mužský G bod je totiž přístupný vzadu přes anální otvor. Výpomoc inteligentního kamaráda, který je citlivý a spolehlivý, je k nezaplacení. A tato „výpomoc“ nemá absolutně co dělat s homosexualitou, protože je to žena, která drží vzrušení obou mužů. Dvojnásobný orgasmus, jež je možno prožít v takovéto trojce bývá pro muže nejsilnějším sexuálním zážitkem.“ Pro mnoho z nás je tento přístup nepředstavitelný, ale možná je to podnět pro prolomení ledů našich klišé i v jiných oblastech.

Co z toho vyplývá? Myslíme, že nejzajímavější na tématu je, když se dozvíme, jak to mají jiní. Možná nám to pomůže změnit naše názory o tom, co se v sexu smí a co ne. Neříkáme, že by každý měl hned zkoušet sex ve třech, ale může se inspirovat a otevřít i jiným možnostem, než jaké jsme si vytvořili ve svých představách. Pro nás je také zajímavé to, že lidé si prostě v každém případě přejí být hýčkáni a na tom se dá vždycky pracovat.

Posted on Napsat komentář

MENSTRUAČNÍ KALÍŠEK FUN CUP

Když kolegyně v práci řešily, že si pořídily menstruační kalíšek, vůbec mě nenapadlo, že bych se tím nějak zabývala. Když jsem pak dostala možnost vyzkoušet Fun Cup Explore Kit, testování jsem kvůli (zpětně nepotvrzeným) obavám docela odkládala. Musím ale říct, že od doby, co jsem kalíšky vyzkoušela, už nepoužiji ve svých dnech nic jiného. Jsem z nich prostě nadšená.

Vzhledem k tomu, že se v poslední době zabývám tím, co se do těla dostane s běžnou kosmetikou, narazila jsem i na informace o tom, že běžné vložky a tampony jsou plné bělidel a toxických látek, které způsobují podráždění. Dost běžných věcí v domácnosti obsahuje látky, nad kterými naše tělo zrovna nezaplesá. A my se v našem obchodě věujeme tomu, jak se hýčkat, s čímž se samozřejmě pojí i kvalita. Proto představa, že naši citlivou sliznici intimních partií nadopujeme toxickým koktejlem, není zrovna lákavá. A i když jsem se asi jako každý na začátku používání kalíšků bála hned několika věcí, měla jsem rozhodně hned několik důvodů, proč se do testování pustit. O to příjemnější pak bylo překvapení, že obavy byly úplně liché.

Obava č. 1 – Co když kalíšek nevyndám? Všude se sice píše, že se není čeho bát, ale přesto to člověka napadne. A představa, že půjdu za svým gynekologem, aby mi kalíšek vyndal, nebyla zrovna lákavá. Nezbyl ale, než to zkusit. Musela jsem věřit výrobcům. A opravdu s vyndám nebyl sebemenší problém. Kalíšek má dole výčnělek, za který jej bez problému vytáhneme. S tím se pojila i další obava. Když budu kalíšek vytahovat například na veřejném wc, nebude to vypadat jako na jatkách?

Obava č. 2 – Bude to nechutné? Přředstava, že se člověk prsty rýpe ve vlastní menstrušační krvi, neláká asi nikoho. A překvapivě operace s kalíškem je daleko čistší než třeba s vložkami nebo tamponem. Krev zůstává v kalíšku a kolem nc nevytéká, takže kalíšek je zespoda čistý a krev z něj prostě vylejeme. Je to daleko estetičtější zážitek, než s vložkami nebo tampóny.

Když se obavy rozpustily, musím celé testování shrnout jako soubor pozitiv:

 • Při menstruaci stačí pouze jeden kalíšekkterý máte u sebe, nepotřebujete tedy myslet na to, kdy vám dojdou tampony nebo vložky. Během pár týdnů se investice do kalíšku vrátí a pak už neinvestujete nic.
 • Pocit čistoty s kalíškem je úplně úžasný. Nikde nic neteče, není nic cítit. O kalíšku navíc vůbec nevíte, takže je skvělé, že tím se aspoň za mě mnohonásobně zlepšilo prožívání dnů menstruace. Pakticky vůbec o své menstruaci nevím, kromě toho, že při slabší menstuaci kalíšek večer a ráno vyleju a vypláchnu.
 • Máte skvělý pocit, že si skrze sliznici neposíláte do těla toxické látky.
 • Osobně se mi také moc líbí, že neprodukuji další žádný zbytečný odpad. Když vidím, co doma vytřídíme a vyhodíme, souzním s tím, že díky menstruaci s kalíškem nevyhauji množství vložek a tampónů. Pokud přemýšlíte nad tím, že nechcete zavalit svět odpadem a také nechcete dalším geeracím zanechat odkaz v podobě množství odpadů, které vyprodukujete, budete mít pocit dvojnásobně dobrý.
 • Výhodou Explre Kit, pokud si netroufnete objednat hned pouze jednu velikost, že máte k dispozici hned dvě velikosti. Mně sobně seděla ta menší. Nejdřív jsem myslela, že ten větší někomu daruji, ale jsem ráda, že jsem to nestihla. Při první menstruaci po porodu jsem moc ráda, že mám i ten větší. Porod mám za sebou už druhý, po prvním jsem s kalíškem začínala až později, takže mi s přehledem stačila menší velikost a předpokládám, že se k ní zase vrátím, jsem proto ráda, že mám k dipozici velikosti dvě.
 • Fun Cup Explore Kit má za mě krásné barvy a tvary. Prostě se mi tento design líbí. Kalíšek vždycky ráda vybalím, celé to souzní s myšlenku našeho obchodu – kvalitní a hezké věci, což mě jako ženu samozřejmě těší. Hezká je i taštička, která je k menstruačním kalíčkům přibalena. Nebudu se stydět, pokud někde vykoukne z kabelky. Rozhodně příjěmnější, než když se vám z ní vykutálí tampon.
Posted on Napsat komentář

Nejoblíbenější vibrátory

…NEJEN PODLE SLAST(i) PRO ŽENY

Zorientovat se v široké nabídce hraček pro ženy je leckdy nadlidský výkon. My zařazujeme do naší nabídky jen to nejlepší, takže máte jistotu, že co do kvality nesáhnete vedle. Při výběru vibrátorů je vždycky dobré se inspirovat tím, co už někdo vyzkoušel a o svou zkušenost se podělil. Na této stránce budeme postupně přidávat doporučení na naše nejoblíbenější vibrátory.

SATISFYER PRO 2 NEXT GENERATION – NEKONEČNÉ VZRUŠENÍ

Oblíbenost tohoto vibrátoru je jednoznačná. Pokud nevíte, co by vás potěšilo, tak tohle je jasná volba. Má dráždění klitorisu tak zvládnuté, že vás nemine hned několik orgasmů. Co víc dodat? Popis výrobce, že se jedná o „revoluční, sexy high-tech vychytávku, která vás posune na další úroveň potěšení. Satisfyer Pro 2 Next Generation stimuluje klitoris bez jakéhokoliv kontaktu, díky vlastní inovativní technologii. Jemně jej celý nasaje, obejme a tlakovými pulzy jej namasíruje dříve nepředstavitelným způsobem.“ je pravdivý.

„Nic tak intenzivního a vedoucího k rychlému orgasmu jsem dosud nezažila,“ dočtete se v naší recenzi. Orgasmus s ním může být rychlý, ale můžete si i vy nebo váš partner jemně hrát s oddalováním orgasmu, navodit si jich hned několik. Neexistuje snad muž, kterému by se ženský orgasmus nelíbil a když muži do ruky tenhle nástroj rozkoše, budete spokojená nejen vy, ale i partner! Více v naší recenzi.

G-KI JE NEZBYTNÁ PRO DOBRODRUHY HLEDAJÍCÍ BOD G

Naše favoritka pro hledání bodu G. Je doporučována sexuology pro hledání tohoto vysoce vzrušivého místa. My ji zatím testujeme a máme ty nejlepší zážitky. Brzy přineseme recenzi o G ki a hledání bodu G.

Co nás na ní baví?

 • Má perfektní a velmi silné vibrace (volitelná síla i rytmus vibrací, připomínající milování)
 • Je ohebná, takže zároveň dráždí klitoris i citlivá místa uvnitř.
 • Dá se použít i samostatně na klitoris.
 • Elegantní a zároveň funkční (to máme my ženy rády)

Zde můžete koupit G-Ki.

Posted on Napsat komentář

Jak s náma Anča nemluvila

Občas vyrážíme o víkendu zapařit na párty a užíváme si až do bílého rána. Povídáme, tančíme, necháme se obdivovat, obdivujeme… Tentokrát se stalo, že jsme se sešly na určeném místě jen dvě. Už už jsme se strachovaly, že se Anče něco stalo. Volaly jsme jí střídavě co 10 minut a nic. Rozpoutala se pátrací akce. Vyděsily jsme přítele, její maminku, bráchu, kolegyni z práce. O Anče ani vidu ani slechu. Nutno říci, že původně jsem tento prostor chtěla využít k propagaci nového robertka xxx, protože jsme se poddaly představě, že naše decentní Anča se konečně zapomněla a spustila (jak sama tvrdí) s umělou hmotou. Anča taky zatvrzele prohlašuje, že potřebuje pouze a jenom chlapa a s umělákem to prostě dělat nebude, že je to pod její úroveň. Chtěly jsme se tedy podělit o zážitky a jeden výstavní kousek jí včera tajně vpravily do kabelky se vzkazem, ať není srab a užije si taky kvalitního sexu.

Abychom se zbavily strachu, co se jí stalo, když se večer nedostavila, patřičně jsme danou situaci zlehčovaly a dospívaly k představám Anči zbavené smyslů ve víru vášní s robertkem. Tahle teorie se stala hitem večera a dávala nám zapomenout na domněnky, co se jí asi mohlo stát. Bylo už po půlnoci a teorie se rozvíjela. „Už by jí mohly dojít baterky a mohla by nám konečně zvednout telefon.“ Jaly jsme se tedy střídavě opět v desetiminutových intervalech volat. Nic. Bohužel ten nápad s umělákem nebyl úplně od věci. My jsme jí totiž toho macíka taky pořádně připravily. Baterky byly samozřejmě už uvnitř a nebyly obráceně (díky tomu totiž Léně jeden večer nefungoval). Jenže chudákovi Anče se zapnul v kabelce. V domnění, že je to vibrující mobil, chtěla jej zvednout a vystřihla si pěkný trapas v kanceláři, když si ho přiložila k uchu. Uplynul týden a Anča s námi stále ještě nemluví . Po týdnu přišla Léně sms: „Kolegyne se mě ptala, jestli mi to starej taky musí dělat do ucha, abych se udělala. Mam tři dny volna a vy blbky mi nechoďte vůbec na oči, protože tohle nebylo vtipný!“

Posted on Napsat komentář

VIBRÁTOR PATCHY PAUL SMARTVIBE FUN FACTORY

Vibrátor Patchy Paul působí na první pohled jako hračka pro milovníky hrníčků s očima a ušima. Nicméně na trhu už je docela dlouho a dočkává se stále nových verzí. My – milovnice designových věcí jsme měly trošku averzi vůči jeho čumáčku a očičkám. Každopádně když jsem ho pro zajímavost vybalila a prohlížela, dostala jsem chuť ho vyzkoušet. Za prvé je výjimečně hebký (vyrobený z lékařského silikonu), pak je také docela dost ohebný. Navíc jsou v jeho popisech avizovány schopnosti najít G bod. Patchy Paul mě začal zajímat…

Díky své ohebnosti oplývá Patchy Paul schopností stimulovat najednou G bod a zároveň také klitoris, což je velmi příjemná záležitost. Patchy Paulův čumáček jsem vzala na milost. Také jeho tělo je docela zajímavá záležitost. Tlusté „vroubky“, které by mohly na první pohled evokovat snahu zaujmout svým vzhledem roztomilého zvířátka, jsou vysoce funkční. Jednak dobře stimulují při pohybu vibrátoru uvnitř a pak také jsou použitelné i při stimulaci klitorisu.

Patchy Paul je jednoznačně vibrátor jednoduchým, což mu ale vůbec není na škodu. V jednoduchosti je zde krása. Ohebností a svými záhyby s ním můžete opravdu dobře stimulovat klitoris i G bod. Ovládá se jednoduchým otáčením kolečka, což jde velice dobře i potmě ☺ Ovládání je velmi intuitivní. Od jemňoučkých vibrací se otáčením kolečka dostanete až k vibracím velice intenzivním. Vše podle Vaší chuti ☺

Jediné, co mě možná zezačátku na vibrátoru Patchy Paul zarazilo, je to, že jsem se nijak nemohla dostat do prostoru, kam se dávají baterky. Je to ale jednoduché. po stranách jsou taková dvě kolečka, která se proti sobě současně zmáčknou a vytáhne se kryt baterií. Pak jsem samozřejmě baterie vložila a nic se nedělo. Teprve později jsem se dozvěděla, že je nutné vložit každou z baterií opačně. Je jedno, jakou vložíte výstupkem dolů do kterého otvoru, ale druhá v druhém otvoru musí být vložena opačně. Pak už si užijete skvělé a intenzivní vibrace. Dá se předpokládat, že již brzy Vám na toto téma přidáme i video.

Patchy Paul, ta zelená potvůrka, je nyní jedním z mých favoritů připravených přinést mi rozkoš pokaždé, když si zamanu

Posted on Napsat komentář

LYLA INSIGNIA: RECENZE NA VIBRAČNÍ VAJÍČKO

Vyzkoušely jsme pro Vás další hračku z našeho obchůdku – Lylu z kolekce Lelo Insignia. Sama jsem byla zvědavá, co tohle pěkné vajíčko na dálkové ovládání dokáže, takže jsem si ho nadělila jako dárek. Pár dní mi leželo už nabité a vyčištěné na nočním stolku. Hlavní mojí brzdou v používáni novinek je moje nechuť číst návody. Takže pár dní jsem měla choutky, ale při pohledu na novou hračku jsem vždycky vychladla a věnovala se jiným aktivitám. Vždycky mě odradilo to, že budu muset nejdřív nastudovat návod. Jenže už začaly přicházet dotazy nedočkavých zákaznic na mail – jaké máme zkušenosti s Lylou? Tak jsem si nakonec jeden večer na Lylu vyhradila. Navíc do mě ale vplula nečekaně impulsivní roztoužená nálada.

Na návod jsem se vykašlala a zkusila to jen tak. Ještě, že Lelo Insignia kolekce je tak uživatelsky přátelská. Vajíčko mi po zasunutí sice nevibrovalo, zato ovladač ano. Vytáhla jsem tedy znovu vajíčko a zapnula jsem jedno jediné tlačítko. Připojení dálkového ovladače proběhlo úspěšně.

Když jsem hýbala ovladačem z vodorovné polohy do svislé polohy, vajíčko vibrovalo rychleji. Přišlo mi to jako super vychytávka. U ostatních erotických pomůcek, když jsem zrovna vzrušená, mi někdy přijde zdlouhavé se doklikat větších rychlostí opakovaným mačkáním tlačítka +. Spojení ovladače a vajíčka se mi několikrát během hrátek ztratilo. Pomyslela jsem si, že by to asi fakt chtělo nastudovat ten návod.

Ale na druhou stranu tohle občasné ztrácení nebylo vůbec na škodu. Mě tyhle pauzy hrozně moc rozjíždějí, viz technika 9 x 10 v našem blogu. Ale sama sebe nedokážu dobrovolně zastavit. Potřebuji, aby mě někdo nebo něco zastavilo. Rychlej orgasmus je malej orgasmus, tady to protahování mě dostane teprve do té správné extáze. Takže možná dobře, že občas nečtu návody.

Jinak vajíčko opravdu stimuluje obě části zároveň – klitoris i vaginální část. Při potřebě dvojnásobné stimulace klitorisu je možné přiložit i dálkový ovladač na vnější část klitorisu, protože ovladač vibruje také. To, že vajíčko rozvibruje jak vnitřní tak vnější část, přináší necekaný rozměr orgasmu. – je hlubší a rozlévá se do celého těla. Tuhle hračku jsem si fakt oblíbila a všem ji vřele doporučuji. PS: pro ty ignorantky, které stejně jako já nerady čtou návody – vajíčko se vypne jediným čudlíkem a dálkový ovladač se vypne tak, že se pár sekund přidrží tlačítko.

Ještě jsem zapomněla říct, že vajíčko uvnitř perfektně sedí, můžete se s ním pohybovat jak chcete – snese procházku i taneček. K tomu mě napadla taková vtipná představa, že s ním vyrazíte někam na večírek, partnerovi dáte do kapsy ovladač a můžete si spolu hrát celý večer.

Posted on Napsat komentář

Vibrátory pro ženy

Svoboda, představivost, zakázané ovoce. Je to rajcovní, sprosté, vzrušující. Taková slova se objevují v odpovědích na naši otázku „Co znamená vibrátor pro ženy?“ Článků o vibrátorech se na internetu objevuje jen pár a jsou si hodně podobné. My jsme se na téma vibrátory pro ženy chtěly podívat z pohledu samotných žen.

„VIBRÁTOR JE PRO MĚ NÁSTROJ PRO POZNÁVÁNÍ TĚLA“

Tento názor se mezi ženami objevuje poměrně často. Na počátku milostného života každého z nás byla více či méně vzrušující epizoda, která však téměř nikdy neodpovídá tomu, co jsme si původně představovali. Pozdější zážitky jsou hodně podřízené tomu, jak osvíceného a zkušeného partnera jsme potkali a zda byl ochoten nás v hledání toho, co se nám líbí, podpořit. Mnoho mužů říká, že chtějí znát přání ženy. Jenže mnoho žen je neříká prostě proto, že svá přání zas tak moc neznají. Jedním ze způsobů, jak je poznat, je použít přitom vibrátor. Každá žena si pak může najít nerušenou chvilku, kdy se pustí do tajuplného objevování. Pak může také s klidem a sebevědomím svému partnerovi říci, co jí dělá dobře.

VIBRÁTOR PRO ŽENU = SVOBODA

„Díky vibrátoru se mohu vyhnout sexu s muži, kteří mi nedávají co potřebuji“. „Bylo období, kdy to byla náhražka chlapa… uspokojení se dle vlastních představ:)) byl to můj věrný kamarád, není důvod tajit, že ho žena má. Nestydím se za to…“ Stalo se to asi každému z nás. Někdy je prostě touha po sexu tak silná, že není potřeba navazovat vztah nebo nám ta touha možná stojí za velmi krátký, zato dost nekvalitní vztah. Vibrátor tedy umožńuje uspokojit svou potřebu bez toho, abychom se omezili s nevhodným sexuálním partnerem, který nám v závěru může přinést více bolesti než slastí.

MÁTE MOC ENERGIE? VYBIJTE BATERKY VIBRÁTORU!

Trošku nadnesený titulek, u kterého však stojí za to zamyslet se nad jeho souvislostmi. „Vibrátor mi pomáhá uvolnit frustraci a nashromážděnou energii. Přijde mi trošku nefér si tyhle frustrace vybíjet v pohlavním styku s mužem. Tam by to podle mého názoru mělo být o dávání a přijímání jiné energie, ne ze sebe vybušit potlačené agrese a frustrace.“ Tenhle přístup vypadá zodpovědně a kdo by chtěl být pro ženu živým vibrátorem? Muži jistě ocení podobný přístup.

VIBRÁTOR JE PROSTĚ RAJCOVNÍ – A NEJEN PRO ŽENY

„Vibrátor má pro mě příchuť zakázaného ovoce (trošku mě rajcuje ten fakt, že je to pořád na hraně akceptování společností).“ A proč ne? Hrát si s něčím, co nám připadá tajemné, je docela dost vzrušující. A i když muži často dělají, že by se jim nezamlouvalo, tak z nich pak vyleze, že je to dost vzrušující představa a že by jim vůbec nevadilo se přidat. A někdo to bere prostě normálně. „Pro moji ženu už téměř dva roky vibrátor znamená předmět pohozenej mezi fénama a holicíma strojkama v košíku v koupelně. Z toho vyplývá, že vibrátor pro ženu podle mě znamená jedoduše náhražku partnerskýho sexu. Takhle jedoduše to vidím. Konec konců je to umělý péro, tak jakýpak filosofování.“ I takhle jednoduše se lze na vibrátor pro ženu dívat. Ovšem máme mezi zákazníky i muže, kteří vibrátor objednají pro své partnerky. „Proč by si neudělala radost? A když bude chtít, můžeme ho použít i při milování. …a není to zas tak špatná představa:-)“

„HRAJI SI S VIBRÁTOREM A S PŘEDSTAVIVOSTÍ“

„Někdy není vůbec naškodu, splnit si přání do nejmenších detailů. Pustím fantazii a pluji si ve svých představách. To je svoboda.“ Zase se vracíme k tomu, co může pro ženu znamenat vibrátor. Může to být jen hračka, nebo jeho užívání souvisí s životním postojem – jsem svobodná, mám se ráda a dopřávám si to nejlepší.

Každopádně vize našeho obchodu je taková, že vibrátor se stane pro každou ženu úplně normální věcí, stejně jako všechno, co běžně nosíme v kabelce. A také doufáme, že se pro ženy stane filosofií a zosobněním jejich láskyplného přístupu sama k sobě a ne jen umělým pérem 🙂

Zajímají Vás vibrátory? Vybírejte ty nejoblíbenější zde…
Začíst se můžete také do recenzí…